KONST / Litografier / Färglitografier 16337163
nr 1633 7163
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerade och numrerade. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x33 cm
Kondition: två saknar skyddsglas
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:12:46
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani